У понеділок, 8 грудня, Тіна Кароль представила власну капсульну новорічну колекцію взуття Tina x Kachorovska. У колекцію увійшла сумочка-прикраса та дві моделі взуття.

Дивіться також У персиковій сукні з розрізом: Тіна Кароль підкорила образом у стилі пін-ап – фото

Тіна Кароль розповіла, що у колекції продумана кожна деталь. Взуття та сумочка зроблені зі спеціального зносостійкого сатину, легкого в догляді. Його можна очищати звичайним мильним розчином. А гумка на ремінці сабо, за словами співачки, робить його зручним для будь-якого підйому стопи, сам ремінець вручну викладений камінням.

Для випуску колекції виконавиця Тіна Кароль стала обличчям реклами. Знаменитість позувала у ніжній рожевій сукні біля холодильника, який був заповненим новим взуттям Tina x Kachorovska.

Також артистка позувала на відеоролику в бездоганному білому жакеті з об’ємними плечиками та масивними ґудзиками. Такий неперевершений вигляд доповнила яскрава улюблена червона помада Тіни Кароль та стильна укладка.

Тіна Кароль любить тішити шанувальників бездоганними образами на сцені, втім у житті віддає перевагу зручному та простому вбранню.

На презентацію нової колекції взуття, співачка прийшла у коричневій шубі, білому світшоті та коричневих штанах палаццо. Волосся виконавиця зав’язала під хустку. Щодо макіяжу, то виконавиця вирішила нафарбувати лише губи сливовою помадою.


Тіна Кароль постала у звичайному вбранні / Фото з Instagram-Stories


Тіна Кароль постала у звичайному вбранні / Фото з Instagram-Stories