Попзірка Тіна Кароль вирішила спробувати себе в ролі дизайнерки. Разом з Kachorovska вона створила капсульну новорічну колекцію Tina x Kachorovska. Співачка долучалась до створення двох моделей взуття і мікросумочки-прикраси та разом з командою працювала над ними рік. Про колаборацію вона оголосила на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми У сукні за 13 тисяч гривень: Тіна Кароль захопила бездоганним образом – фото

"З особистого досвіду знаю, що таке, коли ноги ниють від незручних підборів, навіть якщо вони красиві. Ніяка краса не варта ваших страждань. Головний наш меседж – всередині вас є любов до себе, всередині вас є щастя. Не чекайте ідеального моменту, створіть собі свято зараз", – написала артистка.

Образ Тіни Кароль

Співачка стала обличчям колекції Tina x Kachorovska та знялась у неймовірній фотосесії в стилі пін-ап. Вона позувала в сукні персикового кольору з плісированим низом. Вбрання звабливо підкреслило принади фігури Тіни Кароль, а розріз до стегон дозволив ефектно показати ніжки.

На тлі рожевого холодильника, заповненого взуттям, зірка постала з голлівудською укладкою і яскравим макіяжем з ніжно-рожевими тінями і насиченою червоною помадою. Вона фантастично ввійшла в роль моделі пін-ап та емоційно позувала на камеру.