Охолодження автомобіля влітку – важливо для комфорту та безпеки під час поїздок. Є кілька корисних порад від 24 Каналу, як зробити прохолоду в салоні авто.

Популярна тема Як швидко позбутися мух у домі: 7 випробуваних способів, які працюють

Способи охолодити салон авто

  • У такій ситуації вам знадобляться сонцезахисні шторки. Їх потрібно встановити на вікна автомобіля, особливо на переднє скло та бокові вікна, на які найбільше спрямоване пряме сонячне світло.


Сонцезахисна штора / Фото "Розетка"

  • Шукайте тінь. Старайтеся паркуватися тільки в тих місцях, де розташовані великі дерева або навіси. Це зменшить нагрівання автомобіля під прямим сонячним промінням.


Авто в тіні / Фото "Авто 24"

  • Якщо безпека дозволяє, залишіть вікна чи люк автомобіля напіввідкритими при тривалому паркуванні. Таким чином, нагріте повітря буде виходити з салону та зменшить температуру в автомобілі.

  • Перед тим, як сідати в автомобіль, відкрийте двері на кілька хвилин, щоб випустити гаряче повітря з салону. Потім включіть вентиляцію, встановивши її на найвищу позицію, щоб прискорити процес охолодження.


Вентиляція в авто / Фото Polis.ua

  • Якщо крісла у вашому салоні темного кольору, вони будуть поглинати тепло й від цього ставатиме ще тепліше. Спробуйте придбати для них захисні чохли світлих кольорів і ви побачите результат.


Захисні чохли / Фото Aks-group