Цьогорічний Ukrainian Fashion Week, на щастя, має змогу відбутися, та з дотриманням всіх карантинних обмежень. Покази відбуваються в Мистецькому Арсеналі з невеликою кількістю запрошених.

Читайте також У білому костюмі: Катя Осадча вразила бездоганним образом – фото

Тиждень моди вчора поділився на дві частини: в першій проходив показ досвідчених українських дизайнерів, у другій відбувався Конкурс молодих талантів.

FROLOV

Першим свою колекцію показав Іван Фролов, майстер інтелігентної провокації. Головною темою AZUCAR стала сміливість, іронія і свобода. У ній домінували червоні, золоті та чорні відтінки кольорів. Дизайнер представив довгі сукні та костюми-трасформери, розшиті блискучими нитками чи доповнені глітером або камінням.


Колекція FROLOV / UFW


Колекція FROLOV / UFW

Elena Burenina

Продовжила показ Олена Буреніна, що продемонструвала колекцію SS 2021. Найпопулярнішим кольором виступив чорний, що улюблений дизайнерки. Також домінували ніжні пастельні кольори і класичний білий. З першого погляду здається, що Олена представила звичайні костюми і сукні, однак вони шиті складним кроєм, що додає епатажу й стилю всім образам.
Колекція Elena Burenina / UFW

Колекція Elena Burenina / UFW

Zemskova & Vorozhbyt

Олена Ворожбит і Тетяна Земська представили колекцію під тематикою Venus Project – кіберміста, де технології лише допомагають людині. В одязі домінують стримані відтінки синього, рожевого, білого та персикового кольорів. Дизайнерки зазначили, що при створенні деяких моделей була використана еко-шкіра.


Колекція Zemskova & Vorozhbyt / UFW

Колекція Zemskova & Vorozhbyt / UFW