Коли городники садять кукурудзу, то кожен хоче збирати потім великі та соковиті качани. Це можливо, якщо знати певні особливості її вирощування. Як правильно садити кукурудзу – підкаже 24 Канал.

Дивіться також Як садити баклажани у відкритий ґрунт: корисні поради для вдалого врожаю

Як садити кукурудзу

Ось кілька кроків, які допоможуть вам правильно садити кукурудзу.

  • Правильна ділянка має велике значення у саджанні кукурудзи. Їй необхідне сонячне місце з поживним ґрунтом. Тож варто обирати відкрите місце, де буде достатньо світла й тепла.

  • Земля має бути добре дренованою. Видаліть всі бур'яни та інші рослини з майбутньої грядки. Важливо, щоб там не було жодних рослин, які можуть конкурувати з кукурудзою за поживні речовини. Також добре підготуйте землю за допомогою органічних добрив або компосту.

  • Вибір сорту. Існує багато різних сортів кукурудзи, які відрізняються періодом вегетації, розміром, смаком та іншими характеристиками. Потрібно обрати той, який відповідає вашим потребам та кліматичним умовам вашої області.


Посадка кукурудзи розсадою / Фото Kvitka.info

  • Посів. Кукурудзу можна сіяти безпосередньо в землю або за допомогою саджанців. Якщо ви сієте безпосередньо в ґрунт, то розмістіть насіння на відстані 25-30 сантиметрів одне від одного та занурте їх на глибину 2,5-5 сантиметри. Зберігайте відстань між рядками 60-90 сантиметрів.

  • Кількість води. Кукурудза потребує постійного поливу, особливо під час перших тижнів після сіяння та під час формування качанів. Уникайте поливу в середині дня, коли сонце найбільш інтенсивне, оскільки це може спричинити випаровування води та пересихання рослин.