Прикраси із золота через деякий час починають псуватись: осідає бруд, піт, жир, інші засоби. Тому вони втрачають свою привабливість, але це не біда. 24 Канал розповість, як почистити золото в домашніх умовах.

Дивіться також Як почистити праску від накипу: 3 домашніх засоби, які є у кожного

Як почистити золото

Існує кілька способів для чищення золотих виробів в домашніх умовах. Ось кілька засобів.

  • Сода. Змішайте в невеликій мисці гарячу воду з декількома столовими ложками соди. Занурте золотий виріб у цю суміш та залиште його на 15-20 хвилин. Потім витягніть виріб та обережно почистьте його зубною чи іншою щіткою. Миємо прикрасу у чистій воді та витираємо насухо.


Сода / Фото Гастроном

  • Оцет. Змочіть зубну щітку у невеликій кількості оцту, може бути білий або яблучний оцет. Чистимо прикрасу, рухаючи щіткою вздовж його поверхні. Промийте виріб у теплій воді та витріть м'якою ганчіркою.


Оцет / Фото Harchi.info

  • Пиво. Невелику кількість пива можна використовувати для чищення золотих виробів. Занурте золото у пиво на 15-20 хвилин, потім почистьте зручною для вас щіткою чи ганчіркою. Промиваємо все від засобу та витираємо.


Пиво / Фото Пиво. Технології та інновації

  • Пероксид водню. Покладіть золоту прикрасу в розведений 3% розчин гідроген пероксиду на 15-20 хвилин. Чистимо, змиваємо водою, витираємо від води й маємо гарний результат.


Перекис водню / Фото Viridis