Городники люблять саджати смородину, бо вона легко розмножується, є стійкою до морозів та здатна приносити гарний урожай. У цьому процесі важливу роль відіграє удобрення. Як підживити смородину крохмалем – розповість 24 Канал.

Дивіться також Не удобрюйте цим картоплю: 3 засоби, які зіпсують урожай

Як удобрити смородину крохмалем

Крохмаль може бути додатком до комплексного добрива для підживлення смородини, але не може єдиним джерелом поживних речовин для рослин.

Якщо ви все ж хочете використовувати крохмаль для підживлення смородини, вам потрібно додати його до землі навколо рослин. Краще розподілити 1-2 столові ложки крохмалю на метр квадратний землі навколо кущів смородини, залити водою, а потім ретельно зрівняти землю.


Крохмаль як добриво / Фото Вікіпедія

Втім, варто пам'ятати, що крохмаль не є повноцінним добривом, тому його використання має доповнюватися іншими підживленнями. Зокрема, комплексними добривами чи натуральними органічними речовинами.

Інші речовини

Рідкі добрива. Їх переважно використовують для підживлення рослин з високим вмістом вологи. Наприклад, після збору врожаю або під час вегетаційного періоду. Рідкі добрива можна приготувати самостійно, наприклад, з розчину курячого посліду або інших органічних добрив.


Курячий послід / Фото Flagma

Органічні добрива. Йдеться про компост, перепрілий гній або пташиний послід. Органічні добрива збагачують землю не тільки необхідними мінералами, але й органічними речовинами, які підвищують родючість землі та покращують її стан.


Гній / Фото Junkstore

Комплексні мінеральні добрива. Вони містять необхідні мікро- та макроелементи, які допоможуть рослинам розвиватися й давати плоди. Зазвичай такі добрива можна придбати в спеціалізованих магазинах.


Мінеральні добрива / Фото Агрополіт