Аспірин можна використовувати не тільки для покращення власного стану, а й у вирощуванні рослин. Особливо, якщо йдеться про розсаду. Як зробити розчин для розсади з аспірину – розповість 24 Канал.

Дивіться також Не удобрюйте цим картоплю: 3 засоби, які зіпсують урожай

Підживлення розсади розчином аспірину

Розчин аспірину добре підходить для пророщування насіння. Найкраще його використовувати для помідорів та болгарського перцю.


Таблетка аспірину / Фото Сім'я

  • Щоб приготувати суміш, треба розчинити таблетку з кількістю речовини 500 міліграмів у 3 літрах чистої води. Насіння треба розкласти таким чином, щоб рідина покрила його десь на 1 сантиметр. Також можна пророщувати насінини на ваті, попередньо змоченій у цьому розчині.
  • Аспірин можна використати, щоб вберегти насіння від гнилі та інших шкідливих речовин. Він має протизапальну дію, тому цим розчином обробляють розсаду. Варто зазначити, що аспірин не є натуральним препаратом, але містить менше хімії, ніж інші куплені добрива.
  • Розсаду варто поливати аспірином на 5-6 день після сходів. Коли пагони стануть більшими, їх потрібно пересадити у велику посудину. На 3 день після пересадки знову поливаємо. За 1 тиждень до висадки розсади помідорів або перцю у відкриту землю, треба полити її втретє.


Поливання розсади / Фото Pinterest

  • Розчином аспірину також можна обприскувати овочі, які вже висаджені у землю. Засіб буде "лякати" різних комах та протидіятиме плісняві. З цією метою краще зробити міцніший розчин – 1 таблетка на 2 літри води.
  • Рослини треба обприскувати 1 раз на 3-4 дні, коли на кущах вже з'явилися плоди. добре це робити рано-вранці або пізно ввечері, коли нема активного сонця.