Врахуйте, що ім'я має гармонійно перегукуватися із прізвищем. Тож краще орієнтуватися на власну ситуацію, ніж на віяння моди. Втім, 24 Канал пропонує вам кілька красивих імен, які захочеться використати для новонародженої дівчинки.

Це цікаво Кай і Авель: як ще називали немовлят у Кривому Розі цьогоріч

Чарівні імена для дівчаток

Аврора – красиве жіноче ім'я з римським корінням. На українську мову перекладається як "світанок", а саме слово "aura" значить "досвітній вітерець". Так називалася богиня ранкової зорі, котра забезпечувала людей денним світлом.

  • Є ще один варіант, як з'явилася Аврора. Дехто вважає, що в основі імені – латинські слова "aurum" і "hora", що мають значення "золота пора" або "золотий час".

Дослідники схильні вважати, що Кароліна походить від латинізованої форми імені Карл, що з давньонімецької мови означає "людина", "чоловік". Після правління Карла Великого ім'я стало синонімом слова "король". Відповідно Кароліна стало означати "королева".

За однією з версій походження, Ліна – давньогрецьке ім'я від засновника міста Лінос, який був сином Аполлона. Інші кажуть, що ім'я сформувалося від латинського слова "сирена". А от араби переконані, що вперше ім'я почали використовувати саме їхній народ. Там воно тлумачиться: "гарна, як пальма".

Злата вважається слов'янським іменем з давнім єврейським корінням. Подейкують, що воно з'явилося ще у раннє Середньовіччя. На івриті звучало як "голда" та означало "золото". Є така думка, що ім'я виникло у Давній Греції з таким самим значенням "золотко".

Аделіна утворилась від імені Adela з давньогерманської мови. Воно утворене з 2 частинок: "adal" і "heyd", які разом означають "шляхетний стан". А от з татарської Аделіну трактують як "непорочна", "благочестива".