На батареях зосереджується велика кількість пилу, особливо всередині, адже почистити їх там дуже важко. Проте це треба зробити, бо це забруднює повітря. 24 Канал підкаже, як і чим почистити батареї.

Ефективно Як врятуватися від спеки кухонною губкою: практичний лайфхак

Як і чим почистити батареї: дієві методи

Цей спосіб працює, але перед початком треба постелити під батарею газети або ганчірки, тканину, попередньо зволоживши. Це необхідно, щоб весь бруд і пил опинявся саме на покритті та не засмічував кімнату. Тоді вмикаємо фен та скеровуємо струмінь повітря всередину батареї. Все зайве має відлетіти.


Фен / Фото "Фокстрот"

Знадобиться звичайний порохотяг, який є вдома у кожного. Він допоможе у цій ситуації. Візьміть вузьку насадку порохотяга та продуйте ним між секціями батареї, попередньо поставивши знизу якусь тканину. Неочікувано може посипатися чимало сміття, про яке ви й не здогадувались.


Порохотяг / Фото Vencon

Якщо у вас стоїть чавунна батарея – є теж один практичний спосіб. Наберіть у відро трохи води та додайте мийний засіб, змочіть у ньому йоржик. Цим йоржиком намагайтеся прочистити ділянки між секціями. Тоді протріть все вологою ганчіркою, а потім – насухо, аби вона не почала ржавіти.


Йоржик / Фото Chistoff

Як не дивно, але можна почистити батарею за допомогою пензликів. Ними можна дістати у важкодоступні місця та дістати звідти бруд. Можна ще їх подовжити палицею та перемотати ізоляційною стрічкою.


Пензлики / Фото Akvilon

Цей метод – доволі простий. Треба поставити під батарею якісь посудини, наприклад, миски чи тазики. Після цього закип'ятити воду та потрохи виливати зверху на батарею та обов'язково по боках. Вода з брудом стече у місткості й таким чином ви освіжите батареї.