Весілля – це завжди особливий день для закоханої пари, підготовка до якого триває щонайменше декілька місяців. Нікіта Добринін і Даша Квіткова готувалися до цієї миті понад пів року. Через пандемію коронавірусу свято довелося перенести, виникло багато труднощів, проте закохані не засмучувалися і вірили, що омріяне весілля відбудеться зовсім скоро. Зірковий наречений на особистій інстаграм-сторінці дав декілька порад для чоловічої аудиторії своїх підписників, де розповів, у яких питаннях вони можуть допомогти другим половинкам під час організації зворушливого дня.

Читайте також Нікіта Добринін та Даша Квіткова показали, як проходив день напередодні весілля: відео

Для наречених весілля – це не лише один із найважливіших днів у житті, а й величезний стрес. Оскільки організація – це дуже непроста справа, то чоловікам не варто залишати коханих наодинці та розділити усі необхідні задачі. Звісно, що добре, коли є можливість віддати усі питання на вирішення організаторам, проте якщо такої змоги нема, то скористайтеся наступними порадами.

Як чоловіки можуть допомогти в організації весілля

  • Просіть детальні інструкції

Просіть кохану давати максимально точні доручення. Наприклад, не просто "знайти зал для святкування", а в якому районі має бути цей зал, на яку кількість готей розрахований, в якому стилі тощо.

  • Візьміть частину обов'язків на себе

Вам варто сісти та скласти список усіх справ, які необхідно вирішити, і розділити їх відповідно до того, хто в чому краще розбирається і хто що знає у тій чи іншій темі. Наприклад, чоловікам легше визначитися з орендою весільного транспорту, а жінкам – з вибором дизайну приміщення чи кольором запрошень.

  • Будьте самостійними

Деякі організаційні питання вимагатимуть від вас рішень та дій. Наприклад, пошуки та вибір костюма, акуратний зовнішній вигляд та холостяцька вечірка.

  • Пропонуйте альтернативні варіанти

Якщо вам щось не подобається, то варто не лише висловити свою думку, а й допомогти підібрати варіант, який влаштує вас обох.

  • Заздалегідь затвердіть список гостей

Щоб уникнути проблем щодо кількості місць та бюджету, варто визначитися із усіма гостями та розділити їх на три категорії: спільні знайомі, родичі та персональні гості з боку нареченої та нареченого.

  • Підбадьорюйте кохану

Протягом підготовки до весілля наречені нервуються та переживають. Саме тому вам необхідний періодичний відпочинок у всій цій весільній метушні. Запросіть кохану в ресторан, влаштуйте романтичний вечір вдома.

  • Зробіть обраниці приємний сюрприз

Оскільки весілля закохані планують разом, то сюрприз має бути несподіваним. Таким чином ви не просто допоможете в організації важливого дня, а й придумаєте для обраниці спеціальний подарунок.