У відвертому інтерв'ю для ютуб-програми Маши Єфросиніної "Екзамен", 24-річна Jerry Heil вперше розповіла про особисте життя. Незмінно позитивна та життєрадісна виконавиця обожнює свята, проте у День закоханих вона ніколи не відчувала себе потрібною. З шкільних років Яна Шамаєва не отримувала валентинок від хлопців, що спровокувало у ній комплекси у дорослому віці.

Читайте також: Так мало бути, – Jerry Heil прокоментувала свої номери на Нацвідборі Євробачення-2020

Нині Jerry Heil усвідомлює, що ніколи не відчувала справжнього кохання. Вона не хотіла обманювати хлопців, тому всі стосунки завершувалися за кілька тижнів після романтичних зізнань. Проте вона зауважила, що у її батьків також складні стосунки, а мама не вміє приймати від батька слова любові. Вона відповідала не взаємністю, а реагувала на них жартома. Зараз знаменитість намагається побороти особисті "зажими" завдяки роботі з психологом.

У мене не склалася модель того, що таке красиві відносини, як це дарувати людям любов. Я от тільки зараз вчусь і моментами це реально буває складно. Коли тобі просто роблять маленький жест, а ти не знаєш, як прийняти… Я якась як поламана, що зі мною не так,
– зізналася артистка.


Jerry Heil зі сльозами розповіла про стосунки / Instagram / @thejerryheil

Останні стосунки Jerry Heil закінчилися ще три роки тому і тривали лише два місяці. Зараз вона розуміє, що готова віддавати своє тепло коханій людині, проте, відчувши романтичний прояв чи симпанію від обранця, вона починає віддалятися. Її лякала фізична близькість і тому у свої 24 роки співачка незаймана.

Я досі не вмію приймати увагу чоловіків. Я закриваюся і не можу себе відчути сексі… У мене завжди було таке відчуття: якщо ти не бачиш з людиною майбутнього, який сенс, заради чого,
– відверто розповіла Jerry Heil.

Jerry Heil про особисте життя для Маши Єфросиніної: дивіться відео онлайн