Про це вона розповіла у коментарі ресурсу Gazeta.ua.

Читайте також: F**king New York: скандальна фотосесія про любов до свого міста (18+)

"Показати частини тіла – це набагато красивіше, ніж повністю оголитися. Найсексуальніші місця у жінок – це губи, ключиці, зап'ястя та пальці. Люблю використовувати на фото напівпрозорі тканини, тіні, оскільки це додає ефект таємничості, наче піддивляємося. Я не знімаю порно. Роблю акцент, що це буде тонко. Нікого не вмовляю фотографуватися. Якщо людина – не зацікавлена, то не буде хорошого тандему", – переконує мисткиня.

За її словами, в оголеному тілі немає нічого погано.

"Деякі батьки просто бояться говорити про це із дітьми. Це треба вносити в суспільство, щоб всі люди розуміли, що це мистецтво. Найтяжче пояснити це чоловікам. Коли в моєму житті з'являється чоловік, то відразу говорить: "Я не хочу, щоб ти позувала оголеною та хтось дивився". Люди мистецтва цього ніколи не скажуть, бо розуміють, як це працює. Деякі дівчата, яких фотографую, роблять це для особистого перегляду. Чоловіку чи друзям бояться показувати, бо буде конфлікт", – зауважила фотограф.

Водночас вона додає, що знімає жінок, бо вони – більш розкуті, натомість чоловіки не завжди хочуть експериментувати.

Люблю більше фотографувати чоловіків, але багато з них – не такі розкуті, як жінки. Зараз шукаю чоловіка, який погодиться сфотографуватися в образі жінки, але ніхто не погоджується. Розуміють, що гра, але думають, що їхні фото побачать колеги та друзі, і соромляться цього. Можу запрошувати для зйомок у парі незнайомих чоловіка та жінку, а іноді це сімейні пари. Моделей про все попереджую перед зйомкою. У будь-якому разі незнайомці спочатку соромляться один одного. Я проговорюю все вголос: "Стань позаду, обніми її". Вмикаю музику для настрою. Перед зйомкою не раджу пити алкоголь, бо він занадто розслаблює людину,
– стверджує Ольга.

На її переконання, набагато цікавіше працювати із дорослими людьми, оскільки молодому важко бути справжнім, коли він ще себе шукає, а дорослий вже себе пройшов, побачив життя: не потрібно навіть його просити приймати позу, достатньо, щоб сів і задумався – вираз обличчя стає гарним і виходить чудовий кадр.

Читайте також: Гаряченькі фото популярної російської спортсменки злили у мережу (18+)

До слова, Ольга Степанян народилась у Києві та деякий час також жила в Сумах та Харкові, проте упродовж останніх 15 років нікуди не переїжджала з Черкас. Має освіту швачки та манікюрниці. Колекціонує старі фото та ключі.

Щодо методу її роботи, то спочатку вона робить замальовки ідей майбутніх фото, а одяг і реквізит для зйомок часто шукає в секонд-хенді та на блошиних ринках. Роботи фотограф викладає у соцмережах та презентує на виставках.