Третій випуск грандіозного танцювального шоу "Танці з зірками" був присвячений темі кохання. У ньому зірки розповідали про коханих, своє почуття до них, а також присвячували їм танець.

Читайте також Вперше на паркеті "Танців з зірками": Оля Фреймут показала підготовку до 3 ефіру – відео

Ольга Фреймут заміжня за генерального директора "Нового каналу" Володимира Локотка. Подружжя виховує двох власних дітей, а також доньку телеведучої від першого шлюбу Злату Мітчелл.

Відомо, що стосунки зіркого подружжя розпочалися ще у 2015 році, втім про особисте життя Ольга Фреймут воліла нічого не розповідати. У 2016 році у пари народився син Валерій. Ще через рік з’явилася донечка Євдокія, після чого стало відомо, що телеведуча офіційно вийшла заміж за Володимира та взяла його прізвище – Локотко.

Телеведуча мало розповідала в пресі про свої стосунки з чоловіком, однак під час інтерв’ю у шоу "Танці з зірками" знаменитість зізналася, що сама запропонувала чоловікові одружитися.

Замість того, аби чекати, як попелюшка і чекати, коли він прийде, я сама почала його шукати. Тільки в 35 років я вийшла заміж. Я це нікому не говорила, але я сама запропонувала нам одружитися,
– заявила Фреймут.

За словами зірки, її чоловік Володимир подобався багатьом жінкам телеведучим. Було багато конкуренції, але перемогло кохання, тож Володимир Локотно обрав Ольгу Фреймут.

Ольга Фреймут з чоловіком