Наприкінці серпня за лічені дні по старту шоу "Танці з зірками" Оля Фреймут захворіла на коронавірус. Однак участь у проєкті вона продовжила і репетирувала та танцювала з партнером Іллею Падзиною вдома.

10 вересня ведуча оголосила, що вони з танцівником одужали від COVID-19. Сьогодні, 13 вересня, пара вперше вийде на паркет, а в інстаграмі показала підготовку до ефіру.

До теми Ольга Фреймут одужала від коронавірусу і розповіла про симптоми

Так, Оля Фреймут та Ілля Падзина разом з іншими 13 парами взяли участь у генеральному прогоні постановок для 3 випуску шоу "Танці з зірками". Вони не приховували свого щастя та задоволення від того, що будуть виступати повноцінно з іншими учасниками на паркеті.

Ведуча та танцівник обіймались і усміхались на камеру й звернулись до глядачів з проханням підтримати їх смс-голосуванням. Оля Фреймут позувала в чорному худі з принтом і без макіяжу, а волосся зібрала у низький пучок.

Це наш перший вихід з Іллею Падзиною на паркет. Чекаємо на вашу підтримку, від неї багато залежить. Голосуйте, будь ласка,
– написала в дописі зірка.

Нагадаємо, що Оля Фреймут та Ілля Падзина не змогли вийти на паркет через зараження коронавірусом та знімали танці для шоу в заміському будинку ведучої. Для першого ефіру вони готували розкішний фокстрот, а для другого випуску "Танців з зірками" – запальний джайв.