30 вересня зіркове подружжя Кріссі Тейген та Джона Ледженда пережили втрату дитини. Після цього Джон Ледженд написав публічний лист, а Кріссі поширила його в своїх соцмережах. А згодом телеведуча та модель написала есе. Про це інформує The New York Times.

Варто знати Вперше після викидня: Кріссі Тейген прокоментувала свій стан

Через кілька годин після викидня Кріссі Тейген опублікувала моторошні фото з палати, де вона плаче та тримає на руках мертвого сина. Ці світлини викликали співчуття в користувачів соцмереж, але й викликали обговорення та нерозуміння.

Кріссі розповіла в есе, що вона попросила свою маму і Джона зробити фотографії, як би неприємно це не було. Вона зазначила, що чоловік був проти цього, але жінка розуміла, що потребує запам'ятати цей момент так само, як і щасливі спогади.

Я пояснила Джону, що мені потрібні ці знімки і що я не хотіла б ніколи просити про це, але він просто зобов'язаний це зробити. Йому було огидно. Тоді це не мало для нього ніякого сенсу. Але я знала, що мені потрібно запам'ятати цей момент назавжди, так само, як мені потрібно було запам'ятати наш поцілунок біля вівтаря і наші сльози радості після народження дітей. І я абсолютно точно знала, що повинна поділитися цією історією,
– написала Кріссі Тейген.

Зірка заявила, що їй однаково на критику, з якою зіткнулася. Вона додала, що зробила знімки для тих людей, які теж пережили горе.

"Я жила цим, я вирішила це зробити, і ці фотографії призначені не для всіх, а для людей, які пережили це або хочуть дізнатися, на що це схоже. Ці фотографії зроблені тільки для тих, хто їх потребує. Думки інших для мене не мають значення", – доповнила Кріссі.

Кріссі завершила тим, що прах дитини перебуває зараз в маленькій коробочці. Його подружжя розвіє коло дерев будинку.