В інтервю виданню Variety, Ніколай Костер-Вальдау, який грав Джеймі Ланністера, сина Тайвіна, зізнався, що ледь не підписав петицію за новий фінал. А нещодавно Чарльз Денс в інтервю Pop Culture зізнався, що не чув про таку петицію, але якби вона була, він би її підтримав.

Цікаво HBO розпочне зйомки приквелу "Гри престолів": перші деталі

Актор розповів, що продовжував дивитися серіал навіть після того, як вбили його головного героя в пятому сезоні. Він вважає, що "Гра престолів" – фантастичне телешоу, йому дуже подобалось бути його частиною, тож і хотілось знати, що буде з героями далі.

Знаю, що фінал задовольнив багатьох. Він також розчарував багатьох, і, боюся, що я перебуваю у їхньому таборі. Коли все закінчилося засіданням ради, я просто подумав: "Ммм, ні". Я б сказав, що був дещо розчарований,
– зізнався він.

Чарльз Денс вважає, що впродовж всього серіалу відчувалась драма, а в останньому сезоні цього не було.

Петицію, що створили на сайті Change.org підписало вже більше 1.8 мільйонів людей. Вона спрямована до HBO з вимогою перезняти 8 сезон. Телеканал відповідає, що не має таких намірів, однак на 2022 рік запланований серіал-приквел "Дім дракона". Для нього вже набрали нових сценаристів і продюсерів, тому шоу розробляється.


Каст серіалу "Гра престолів" / HBO