25-річна американська модель Джіджі Хадід тривалий час приховувала округлий животик від камер, однак на останніх термінах вагітності все ж наважилась показати тіло у відвертих образах. Після народження донечки зірка не надто активна в інстаграмі, однак президентські вибори в США надихнули її не лише на допис, а й на нові фото, на яких вона вперше показала свою фігуру після пологів.

До теми Мама Джіджі Хадід замилувала новою фотографією з внучкою

Джіджі Хадід поділилась, що проголосувала ще минулого тижня та закликала американців також віддати свій голос за президента. Вона зауважила, що зробила вибір не тільки заради свого майбутнього, а й заради майбутнього донечки.

Мотиваційний допис модель доповнила новим кадром. Джіджі Хадід сфотографувалась у дзеркалі, обравши чорну футболку з кольоровим написом Vote – голосувати. Її модель поєднала з завуженими жовтими штанами, які підкреслили струнку талію. Позувала зірка без косметики, показавши природну красу й не приховуючи втому від нового ритму життя.

Прихильники не стримували свого захвату від вигляду Джіджі Хадід. У коментарях користувачі засипали новоспечену матусю компліментами: "Ти і після пологів неймовірно красива і струнка", "Джіджі, ти чудово виглядаєш".


Перші фото Джіджі Хадід після пологів / Фото Instagram / @gigihadid


Перші фото Джіджі Хадід після пологів / Фото Instagram / @gigihadid