10 років тому помер батько українського співака Володимира Дантеса Ігор Гудков. Його історію артист розповів у своєму профілі в інстаграмі, де також опублікував архівну світлину батька.

Читайте також Володимир Дантес розповів, як зраджував коханих до знайомства з Надею Дорофєєвою

Володимир зізнався, що про стосунки з батьком він частіше жартував, бо так простіше і легше. Його було мало в житті співака, а тому він часто намагався привернути увагу тата різними способами.

Він працював, як віл. Я прокидався, він йшов на роботу, засинаючи, він тільки повертався з неї,
– розповів Дантес.

Чоловік зазначає, що зв'язок між ним і батьком з'явилась у 16 років. Тоді він подарував синові годинник. Але, ймовірно, через тяжку роботу, Ігор був доволі закритою людиною. Тим не менше, в молодому віці, як пише Володимир, батько був бунтарем.

"Але в моменти розкутості – це був найвеселіший у світі батько. Я знав, що в юності він був бунтарем, обожнював рок-н-рол і ходив в кльошах. Тому в найближчих компаніях всі животи надривали від його жартів, він танцював і не соромився нікого, грав у футбол проти корови (це реальна історія) і програвав", – розповів співак.

Дантес зізнався, що батько помер, коли йому було 22 роки, швидко і безболісно. А йому досі не вистачає спілкування з ним. Тож Володимир підсумував, що хотів сподіватися, що його батько прочитає цей текст.