Зіркове подружжя давно мріяло про особистий будинок, де кожен куточок буде такимй, яким вони його уявляють. Мрія закоханих здійснилася і тепер вони радо показали шанувальникам власну оселю. Відповідним роликом дружина танцівника поділилася на особистій сторінці в інстаграмі.

Читайте також Влад Яма розповів, чому вирішив саме зараз показати публіці сина: відео

Будинок Влада Ями

Ліліана зізналася, що про будинок вони з Владом мріяли дуже давно. Разом обдумували різні деталі, родзинки затишної оселі. Жінка поділилася, дещо з декору фарбувала власноруч.

Останні місяці будівництва ми майже жили тут, оскільки дуже хотіли якомога швидше закінчити ремонт. Вклали душу у кожну деталь,
– зазначила Яма.

Будинок знаменита пара зробила у стилі лофт. До дизайну Влад і Ліліана додали декілька власних оригінальних ідей: світильники-терки, дошку для записів на кухні, великий стіл з натурального дерева. Кухня у закоханих дуже простора та світла. Також танцівник додав, що в будинку обов'язково має бути великий телевізор і камін.

Хореограф показав, де на подвір'ї смажить стейки і додав, що найбільшу частину роботи на кухні виконує дружина. Також поділився, що майже кожного дня грає з сином у футбол.

Подружжя показало, як облаштувало вітальню та оригінальний кабінет хореографа, що зроблений у стилі "критого паркінгу". Проте найінтимніші місця будинку – спальню та дитячу кімнату пара вирішила не показувати багатотисячній аудиторії шанувальників.