Нещодавно на розважальному шоу "Маскарад" телеглядачі вперше побачили обличчя 5-річного сина Леона. У мережі одразу ж з'явилося безліч коментарів стосовно першої появи сина на телебаченні, тож Влад Яма вирішив більше не приховувати обличчя нащадка.

Читайте також Дружина Влада Ями поділилася ніжною фотосесією: чуттєві кадри

У своєму інстаграмі танцівник опублікував кадр з фотосесії, на якому постав зі своїм сином та дружиною Лілією. На кадрі сім’я усміхнено позує з коктейлями в руках.

"Мої", – лаконічно підписав кадр Влад Яма.

Спеціально для такої фотосесії Лілія одягнула розкішне вбрання. Вона постала перед камерою у білому костюмі з квітковим принтом, що складався з довгої пишної спідниці у кубинському стилі та короткого топу на бретелях. Влад Яма обрав сіру сорочку без рукавів та сині джинси. Сина Леона подружжя одягнуло у чорні шорти та рожеву сорочку.

Прихильники не стримували свого захвату від світлини та навіть висловили припущення, на кого схожий син більше:

"Син схожий на вашого батька", "Синочок дуже схожий на свого дідуся", "Красива сім’я. Будьте щасливими", "У вас прекрасна сім’я. Вродливі, щирі, радісні, яскраві. Приємно дивитись. Успіхів вам", "Копія дідуся", "У вас дуже красива сім’я та син", "Синок схожий на маму і на дідуся", – написали фанати в коментарях.

Влад Яма вперше показав обличчя сина на фотографії
Влад Яма вперше показав обличчя сина на фотографії / Фото з Instagram