Напередодні 12 ефіру "Танців з зірками" суддя шоу Влад Яма разом з дружиною Ліліаною і сином Леоном вирушив на курорт в Дубаї. На особистій сторінці в інстаграмі хореограф поділився милим сімейним кадром та розповів про нове захоплення.

До теми Влад Яма відправився в Дубаї разом із дружиною та сином: відео

Як Влад Яма відпочив у Дубаї

Зіркова родина не лише насолоджувалась релаксом на пляжі, а й опанувала нове заняття – падлборд. Разом з коханою Влад Яма вперше став на дошку. Як заявив танцівник, підкорити падлборд йому вдалось з першого разу.

Проте сім'я так захопилась тренуванням, що не помітила, як опинилась далеко від берега – поблизу розкішного готелю Burg Al Arab, який розташований на власному острові. Тому повертатися назад танцівнику було непросто, адже гребти на падлборді довелось не лише за себе, а й за сина Леона.

Нас віднесло в сторону семизіркового Burg Al Arab. А ось звідти вже сидячи на колінах і з 20-кілограмовим пасажиром гребти було куди складніше,
– наголосив Влад Яма.

На фото сім'я позувала на падлборді на тлі моря. Дружина хореографа для відпочинку обрала звабливий чорний купальник з зав'язками. Волосся вона зібрала у високий хвіст та одягла сонцезахисні окуляри. Син пари Леон позував у рятувальному жилеті й, схоже, не боявся опинитися далеко від берега.


Влад Яма з дружиною і сином в Дубаї / Фото Instagram / @vladyama_official