Під час віртуальної конвенції DC FanDome 2020, яка відбулась 22 серпня, американський режисер Метт Рівз показав дебютний трейлер нового фільму "Бетмен". Відео з'явилось на офіційному ютуб-каналі компанії Warner Brothers. Головну роль в супергеройській драмі виконав 34-річний британський актор Роберт Паттінсон.

До теми Чого чекати від нового "Бетмена": цікаві деталі про супергеройський фільм

У трейлері показано Роберта Паттінсона в образі "темного лицаря" Бетмена та Брюса Вейна, яким він є насправді. У ролику головний герой отримує повідомлення від одного з лиходіїв. У кадрі також з'явилося похмуре місто Ґотем-Сіті.

У трейлері можна побачити Зою Кравіц, у костюмі Жінки-кішки, Пола Дано, в образі суперлиходія й головного ворога Бетмена Загадника, щоправда їхні обличчя повністю приховані за масками. У відео постав і комісар Джеймс Гордон, якого втілив на екрані американський актор Джеффрі Райт.

Читайте також Ексклюзивне інтерв'ю з Робертом Паттінсоном: витончена складність Нолана та фільм "Тенет"

Режисер Метт Рівз поділився, що події у фільмі розгортаються за два роки після того, як Брюс Вейн став Бетменом, однак він все ще маскується. Наразі робота над "Бетменом" триває, а поява фільму на широких екранах відбудеться 2021 року.

Бетмен: дивіться трейлер онлайн