Про кумедну історію освідчення Джорджа Клуні в коханні Амаль повідомляє видання People з посиланням на CBS Sunday Morning. Популярний голлівудський актор тоді неабияк здивував свою дівчину.

Цікаво Думав, що ніколи не одружуся: Джордж Клуні відверто розповів про стосунки з Амаль

Раніше Джордж Клуні розповідав, що вважав, ніби ніколи не одружиться. Але поява Амаль в його житті все змінила. Під час стосунків пара не розмовляла про одруження чи те, щоб заводити дітей, тому коли чоловік став на коліно, то по-справжньому приголомшив Амаль. Дівчина дуже довго вагалась з відповіддю.

Я запитав її абсолютно несподівано, тому їй знадобилося багато часу на роздуми, щоб сказати "так". Я стояв на колінах близько 20 хвилин, але нарешті сказав: "Послухай, я зараз вивихну стегно",
– розповів Джордж Клуні.

Нагадаємо, що пара одружилась 2014 року, зігравши гучне італійське весілля. Згодом такою самою несподіванкою для Джорджа Клуні стала вагітність Амаль. Він дуже зрадів, коли почув, що виховуватиме хлопчика, але не очікував, що дітей буде двоє.

"Дуже важко примусити мене замовкнути. У той момент я просто застиг з цим папірцем, дивлячись на нього близько 10 хвилин. "Що? Двоє?", – думав тоді я", – зізнався Джордж Клуні.


Джордж Клуні / GQ

Попри всі сюрпризи, які оточували актора, тепер він цілком задоволений тим, що відбувається у його житті. За словами Джорджа Клуні, шлюб і батьківство кардинально змінили його. Зараз подружжя виховує 3-річних двійнят: Олександра та Еллу.