Знаменитість прикрасив обкладинку чоловічого глянцю GQ і дав виданню інтерв'ю. У ньому Джордж Клуні розповів про досвід батьківства, стосунки з дружиною та те, як доглядав за дітьми в час пандемії коронавірусу.

Цікаво Модель Карлі Клосс підтвердила свою вагітність зворушливим роликом

Джордж Клуні про стосунки

Голлівудський актор розповів, що раніше він зовсім не уявляв себе батьком. Окрім того, він ніколи не думав про те, що одружиться з кимось. Але Джордж зізнався, що він тоді навіть не здогадувався, наскільки його життя було неповним до того моменту, поки він не зустрів Амаль.

І я навіть не здогадувався, наскільки моє життя було неповним, поки я не зустрів Амаль. І тоді все змінилося. До цього ніколи чуже життя не було для мене важливіше власного. А потім з'явилися ще два чоловічки, маленькі і потребують їжі,
– розповів Джордж Клуні.

"36 років я був тим хлопцем, який на дитину, що плаче, відреагував би так: "Ти, чорт забирай, знущаєшся з мене?" А тепер несподівано я хлопець з дітьми. Я думав, що ніколи не одружуся. У мене ніколи не буде дітей, я буду працювати, проводити час з друзями, у мене насичене життя, все прекрасно", – додав актор.


Джордж Клуні для GQ

Як Джордж та Амаль Клуні переживають карантнин

Актор розповів, що більшу частину 2020 року подружжя провело вдома і рідко виходило на прогулянки. Тому Джорджу довелось взяти на себе велику частину домашніх обов'язків. Зокрема, актор прибирає, пере одяг та миє посуд щодня. Особливу увагу він приділяє дітям. Один з його синів Олександр хворіє на астму, а тому має більший ризик, якщо заразиться коронавірусом.