Учасниця "Жіночого кварталу" Віра Кекелія у травні вперше стала мамою. Співачка активно поєднує роботу та материнство. Артистка зазначила, що вирішила додати до відео сімейні кадри, адже трек "Люби мене" має для співачки особливе значення, передає ТСН.

Читайте також Alyosha показала, як вчить уроки зі старшим сином: кумедні фото

"Колись я вклала в цю композицію свої переживання. Тоді вони здавались мені такими важливими. З появою сина я на багато чого подивилася по-іншому, а минулі переживання поступились місцем по-справжньому важливим речам. Життя подарувало нові цінності, і найголовніша з них – моя родина", – зазначила співачка.

Виконавиця поділилася ніжними знімками, які були зроблені на знімальному майданчику під час створення свіжої роботи Віри на пісню "Люби мене".

На промовистих кадрах щаслива матуся позує поруч зі своїм чоловіком Романом Дудою та восьмимісячним сином Іваном. На світлинах Віра Кекелія позувала у білому лонгсліві та чорних широких штанах. Чоловік співачки – музикант Роман Дуда з'явився перед об'єктивом фотокамери у білій футболці. Маленького сина подружжя одягнуло також у світле вбрання.


Віра Кекелія показала ніжні фото своєї сім'ї


Віра Кекелія показала ніжні фото своєї сім'ї