На особистій сторінці в інстаграмі Alyosha (справжнє ім'я – Олена Тополя) часто показує шанувальникам реалії особистого життя. Цього разу зірка присвятила допис не сімейним прогулянкам чи розвагам дітей. Вона показала, як вчить уроки зі старшим сином.

До теми На прогулянці в парку: Alyosha замилувала мережу новим фото з донечкою та сином

Разом з 7-річним Романом Alyosha сіла за шкільні підручники. Вона прагне показати, як важливо батькам займатися вихованням нащадків і допомагати їм не лише з навчанням. Артистка впевнена, що для дітей однаково важлива і матеріальна підтримка, й увага рідних, адже вони як ніхто інші заслуговують на добро.

"Допомагайте дітям! Не лише з уроками, а й з правильним пізнанням та розумінням цього світу і суспільства. Своїм прикладом покажіть, що треба робити добрі справи. Особливо зараз, в часи нашого буремного зайнятого життя. Зробіть цей вчинок сьогодні, бо завтра знову будете дуже зайняті", – написала Alyosha.

Кумедні фото Alyosha зі старшим сином

Співачка зробила селфі у дитячій кімнаті. Вона постала у сірій домашній футболці, з макіяжем з акцентом на очі та рожевими губами і розкішною хвилястою укладкою. Поряд з нею за столом сидів 7-річний син Роман, який вчив уроки без сорочки.

Судячи з фото, процес виховання та навчання в будинку Alyosha і Тараса Тополі відбувається весело і цікаво. Адже хлопчик дозволив собі покривлятися на камеру.


Співачка Alyosha зі старшим сином / Фото Instagram / @alyoshasinger


Співачка Alyosha зі старшим сином / Фото Instagram / @alyoshasinger