54-річний співак Віктор Павлік дуже рідко афішує особисте життя та говорить про рідних публічно. Однак все ж вирішив показати свою 80-річну маму, яку вкотре навідав проїздом. Спільне фото артиста з ненькою з'явилось в інстаграм-профілі.

Читайте також Дружина Віктора Павліка привітала коханого з 5 річницею стосунків: романтичне фото

Фото Віктора Павліка з мамою

У мережі артист показав, що приїхав у рідне місто Теребовля в Тернопільській області. Там живе 80-річна мама зірки. Вперше за довгий час знаменитий син сфотографувався з ненькою та продемонстрував фото шанувальникам. Селфі Віктор Павлік зробив у старенькій хатині, де минуло його дитинство та юність. Олександра Григорівна не приховувала свого задоволення від приїзду Павліка та міцно обіймала його.

Мамочку провідав. Слава Богу,
– прокоментував артист.

Шанувальники були вражені схожістю Віктора Павліка з мамою. "Ви дуже схожі", "Як схожі", – пишуть користувачі та зичать Олександрі Григорівні міцного здоров'я і довгих років життя.

Нагадаємо, раніше музикант зізнавався, що мама дуже самотня, а з розваг у неї лише телевізор, Біблія та книги. Тому вона з нетерпінням чекає на приїзд зіркового сина та онуків. За його словами, з ненькою він дуже близький, а рідкі зустрічі компенсує телефонними дзвінками.


Віктор Павлік з мамою / Фото Instagram / @viktorpavlik