Голлівудський актор Кіану Рівз – один із небагатьох представників шоу-бізнесу, які не розголошують деталей свого приватного життя. Напевно, саме ця таємничість зірки викликає посилений інтерес громадськості до кожної його публічної появи.

Читайте також: Вона допомогла пережити смерть коханої, – друзі Кіану Рівза розповіли про його роман

Так, 2 листопада Кіану Рівз з'явився на на червоній доріжці благодійного вечора Art + Film з дівчиною Олександрою Грант. Незважаючи на те, що цей вихід став першою світською вечіркою пари, їхні місці стосунки тривали вже впродовж кількох років. Акторка і близька подруга обраниці зірки Дженніфер Тіллі зізналася виданню Page Six, що ажіотаж у пресі, який розгорівся понад чотири місяці тому, неабияк здивував її.

Я пам'ятаю, як кілька років тому Грант сказала: "Кіану Рівз – мій хлопець", і я така: "Почекай-но. Що-що-що?.." Вона була такою крутою, і я до цього моменту думала, що вона лесбійка,
– оприлюднила Дженніфер.

Вона запевнила, що закохані не намагалися приховати свого роману. Вони й раніше здійснювали спільні виходи, але папараці вперто не помічали ферамонів, які панували між ними.

Всі стали говорити "це його нова дівчина" тільки тому, що Олександра сходила з ним на кілька публічних заходів. Просто взагалі-то вони зустрічаються вже кілька років й вона часто з ним виходить, просто раніше ніхто не звертав на це уваги,
– зізналася акторка.


Олександра Грант і Кіану Рівз

Дженніфер Тіллі розповіла, що нещодавно бачила Кіану на останній виставці художниці Олександри Грант. Актор не хотів бути в центрі уваги. За словами подруги, він досить стриманий та скромний чоловік, якому не до вподоби відчувати пильні погляди на собі і на своїй коханій: "Це не якийсь сліпучий своєю красою голлівудський роман. Рівз дуже хороший, і йому дуже пощастило з нею. Олександра – дуже тиха, стримана, елегантна жінка".

Варто зазначити, що вперше про ймовірні почуття актора заговорили ще у січні 2018 року. Тоді його вперше за десятки років Кіану Рівза помітили на побаченні з Олександрою Грант в одному з ресторанів Лос-Анджелеса. Проте, як запевнив Кіану Рівз, ця романтична зустріч не мала жодного продовження.

Що відомо про особисте життя Кіану Рівза?Зірка фільмів "Матриця" та "Джон Вік" Кіану Рівз у 55 років жодного разу не був одружений. Але він мав стосунки з акторкою Дженніфер Сайм, яка померла в моторошній автокатастрофі у 2001 році. Перед цим жінка очікувала на появу первістка, однак дівчинка Ава Арчер померла. Подвійну втрату Кіану Рівз переживав дуже болісно: він на деякий час відмовився від усіх ролей та почав вести життя самітника. Упродовж десятки років знаменитий актор уникав публічних виходів, надаючи перевагу прогулянкам у парках Нью-Йорку. Після романтичної появи Кіану Рівза з Олександрою Грант на LACMA Art + Film у ЗМІ заговорили про їхній роман.