Про проблеми, що виникли в художниці Мішелін Рокбюрн, інформує британський таблоїд The Sun. Повідомляється, що вдові актора Шона Коннері загрожує в'язниця і штраф розміром у 27 мільйонів доларів.

Це цікаво "На місці принцеси 2": Netflix презентував трейлер до різдвяної комедії

Мішелін Рокбюрн звинуватили в передбачуваному податковому шахрайстві в Іспанії. Справа пов'язана з продажем будинку подружжя в Марбельї. У виданні зазначено, що віллу пара продала у 1999 році.

У документах зазначена на 10 мільйонів доларів менша сума аніж та, за яку Шон та Мішелін насправді продали особняк. Фінансовими справами у сім'ї займалась художниця, тому вона має відповідати у суді, попри смерть чоловіка.

Але наразі Мішелін заперечує свою причетність до шахрайства. Вона назвала обвинувачення "нісенітницею". І поки що невідомо, чи відповідатиме Рокбюрн у суді.

Офіційні запити двічі надсилалися на Багами, щоб повідомити Мішелін про обвинувальний висновок і призначений судовий розгляд проти неї, але іспанські офіційні особи ще не отримали відповіді,
– пише таблоїд.

Також зазначається, що через справу в 2014 році з Шона Коннері зняли всі обвинувачення. Натомість було засуджено шестеро чиновників, мер Марбельї і адвокати Коннері.