Чутки про вагітність Кайлі Дженнер з'явилися ще у вересні. Ймовірно, батько дитини – репер Тревіс Скотт, з яким Кайлі зустрічається лише кілька місяців. Пара офіційно не підтверджувала щасливої новини. Натомість кілька джерел навіть прокоментували реакцію сім’ї Дженнер-Кардашян. Зокрема, сестра Кайлі – Кім Кардашян та її чоловік, репер Каньє Вест – були приголомшені такою звісткою.

Читайте також: Тревіс Скотт підтвердив чутки про вагітність 20-річної Кайлі Дженнер

5 листопада папарацці підловили Кайлі, коли вона сідала у літак. Дженнер помітно погладшала, але ретельно приховує фігуру під об’ємним одягом – чорним спортивним костюмом. Незабаром після цього Кайлі Дженнер звинуватила папарацці в тому, що її живіт навмисне збільшили на знімках.

Як стверджує видання Hollywood Life, в слід за своєю сестрою – Кім Кардашян – Дженнер також влаштувала вечірку в честь народження дитини. В США такі вечірки називають baby shower.

Таємне святкування провели в будинку зірки в Хідден-Хіллс. Папарацці змогли зробити кілька знімків з вертольоту. Ймовірно, Дженнер чекає дівчинку – адже весь декор будинку був виконаний в рожевих тонах.

На вечірці Кардашян в честь народження донечки була й сама Дженнер. По дорозі на святкування вона опублікувала відео, на якому керує автомобілем. У короткому ролику Дженнер засвітила коштовну каблучку з діамантом на безіменному пальці лівої руки.


Обручка Кайлі Дженнер