Раніше ЗМІ повідомляли, що 20-річна Кайлі Дженнер вагітна, вона перебуває на четвертому місяці. Згідно з чутками, вона чекає на дівчинку. Батько дитини – репер Тревіс Скотт, з яким Кайлі Дженнер почала зустрічатися на початку квітня 2017 року.

Читайте також: Кайлі Дженнер збентежила знімком у прозорій білизні: фото 18+

Як пише TMZ з посиланням на власні джерела, Тревіс Скотт розповів своїм друзям про вагітність Кайлі близько двох місяців тому. До того ж, видання стверджує, що пара очікує на дівчинку.

Раніше чутки про вагітність 20-річної Дженнер прокоментували її батьки – американська телеведуча Кріс Дженнер (після першого шлюбу – Кардашьян) та Кейтлін Дженнер (раніше Брюс Дженнер). Згідно з їхніми словами, сім’я знала про вагітність Кайлі ще до появи чуток в ЗМІ.

Кайлі Дженнер чутки про власну вагітність поки ніяк не прокоментувала.

До слова, на появу дитини чекає сестра Кайлі Дженнер – Кім Кардашьян. Разом із чоловіком Каньє Вестом вони виховують вже двоє дітей: дівчинку Норт та хлопчика Сейнт. Після народження хлопчика у 2015 році Кім заявила, що не має наміру більше народжувати сама дітей, тому що остання вагітність далась їй надто важко. Саме тоді подружжя Кім Та Каньє вирішили звернутись за послугами сурогатної матері. Як пишуть західні ЗМІ, Кім очікує на народження дитини в лютому 2018 року, ймовірно, – це буде дівчинка.