Днями 35-річна Кеті Перрі стала зіркою музичного фестивалю Tomorrowland 2020, який через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження відбувся в онлайн-форматі. Попри те, що співачка от-от народить первістка, вона знаходить в собі сили для виступів у нових реаліях. Зірка вирішила показати в інстаграмі не лише свій образ, а й те, як готувалася до появи перед публікою.

Гаряча тема Кеті Перрі та Орландо Блум знову відклали весілля: відома причина

Прихильники знають, що Кеті Перрі щоразу вражає новими ефектними концертними вбраннями. Цього разу артистка перевершила саму себе, адже обрала не лише епатажну сукню, а й змінила колір волосся для виступу, поставши рудоволосою з оригінальною зачіскою – трьома пучками.

Образ Кеті Перрі

На зірці оранжева мінісукня в масивний білий горох та прозорою накидкою. Вбрання вільного крою з фіолетовим боа підкреслювало вагітність співачки, адже облягало великий живіт. Образ вона доповнила сережами та яскравим макіяжем з акцентом на очі та персиковою помадою.

Варто зазначити, що на Кеті Перрі сукня від українського бренду T-dress. Вартість цієї сукні становить 154 долара – понад 4 тисячі гривень, що досить демократично для зірок зі світовим ім'ям.


Кетті Перрі у сукні від українського бренду / Фото Instagram / @katyperry

Кетті Перрі у сукні від українського бренду / Фото Instagram / @katyperry

До слова, на одному з фото Кеті Перрі показала, як створювала образ. На дивані вона розклала безліч прикрас та взуття. Схоже, підготовка до таких фешн-появ триває довго, а сама співачка уважна до деталей.