Кеті та Орладно плануватли гучне весілля у Японії, оскільки артистка дуже любить цю країну і прагнула, щоб особливий день відбувся саме там. В одному із нещодавніх інтерв'ю зірка поділилася думками щодо весілля. Про це повідомляє видання The Mirror.

Читайте також Кеті Перрі була за крок до самогубства після розставання з Орландо Блумом

Кеті Перрі та Орландо Блум відклали весілля

Свято закохані відклали на невизначений термін. Спершу, причиною перенесення свята була пандемія коронавірусу, а тепер пара хвилюється через народження доньки. Оскільки небезпека інфікування COVID-19 нікуди не зникла, то майбутнє подружжя робить все для того, щоб захистити свою крихітку і щоб вона з'явилася на світ здоровою.

Ви можете більше нічого не планувати 2020 року, тому що ці плани, швидше за все, скасовуються. Зараз ми просто хочемо народити здорову дитину. І це вже станеться зовсім скоро!
– наголосила зірка.

Весілля обов'язково відбудеться, проте наразі Кеті та Орландо нічого не планують заздалегідь.

Також Перрі додала, що у її донечки не буде привілеїв. Коли вона народиться, то буде все рівно, що її мама знаменита на увесь світ співачка. Дівчинка хотітиме лише одного – щоб матуся нагодувала її.

Артистка зізналася, що дуже вдячна своєму коханому за підтримку та допомогу. Вагітність дається їй не легко, проте він ніколи не залишав її і весь цей час робив все для того, щоб покращити стан своєї обраниці.