Хореографиня у розмові з Катею Осадчою для програми "Світське життя" розповіла, як готується до пологів, а також поділилася, що разом із чоловіком вже обрала ім'я для другої дитини.

Читайте також Вагітна Ілона Гвоздьова вперше прокоментувала вихід з "Танців з зірками 2020"

Ілона Гвоздьова розповіла про підготовку до пологів

Вже зовсім скоро Ілона знову стане мамою. На світ через декілька тижнів народиться довгоочікуваний син. Жінка зізналася, що вже обрала пологовий будинок і таким чином вирішила найважливіше питання. Також Гвоздова вже встигла облаштувати дитячу кімнату.

Танцівниця каже, що після народження сина у неї не буде часу на те, щоб шукати для нього ліжечко і вона не вірить в те, що не можна готувати речі для малюка заздалегідь.

Ще одним важливим моментом була підготовка доньки. Ілона та її коханий Іван Хомячук вже поговорили із первістком про це і пояснили, що вже зовсім скоро вона познайомиться з братиком.

Також Ілона розсекретила, що вирішила назвати синочка Домініком.

Не лише тому, що ми зачали цю дитину в Домініканській Республіці на відпочинку, але й тому, що його улюблений фільм – "Форсаж". Іван прагне, щоб його син був гонщиком, це для нього дуже важливо. У нас перша донечка Рія, тепер буде Нік. Буде Домінік Іванович. Прізвище та по-батькові не дуже гарні, але ім'я круте!
– розповіла хореографиня.

Ілона Гвоздьова розповіла про підготовку до пологів: дивіться відео онлайн