Американська акторка Емма Робертс днями влаштувала вечірку на честь первістка, яка відбулась у приватному будинку в Лос-Анджелесі. Найяскравіші світлини зірка опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми Попри незгоди в сім'ї: Кім Кардашян зачарувала новою світлиною з чоловіком та дітьми

Серед гостей Емми та Гаррета Хедлунда були чимало колег: Крістен Стюарт зі своєю дівчиною, Каміла Морроне, яка є ймовірною дівчиною Леонардо Ді Капріо, та інші.

Святкування відбулося на подвір'ї біля будинку Емми Робертс. Сад майбутньої зіркової матусі був прикрашений білими, жовтими та рожевими трояндами, що звисали з дерев. На святковому столі стояли різноманітні солодощі, серед яких було печиво з блакитними написами "Baby Boy", що свідчило про те, що народиться хлопчик.

Гості подарували хлопчику сіру футболку та аксесуар, що необхідний тепер кожній людині – синю захисну маску. А майбутня матуся отримала величезний букет троянд.

Я така вдячна своїй родині та малюку за те, що вони зробили мою вагітність чудовою в такі дикі часи,
– підписала світлини Емма Робертс.

Також зазначимо, що сама акторка постала в довгій білій сукні з квітковим принтом, що підкреслила вагітний животик Емми, та в такій самій масці. Свій ніжний образ майбутня матуся доповнила білими черевиками.


Емма Робертс на вечірці / Instagram / @emmaroberts


Емма Робертс на вечірці / Instagram / @emmaroberts