Зіркові діти інколи ще більше привертають увагу прихильників, ніж самі батьки. Фанатам завжди цікаво дізнаватися цікаві деталі із особистого життя своїх кумирів. До знаменитостей, які відверто діляться сімейними моментами, належить і Alyosha (справжнє ім'я – Олена Тополя). На її інстаграм-сторінці з'явилося чергове кумедне відео, де зірка показала своїх синів.

Читайте також Солодко спить: вагітна Alyosha замилувала мережу світлиною сина

Марк та Роман радіють кожній хвилині, яку проводять з батьками. Оскільки, пандемія коронавірусу та карантин досі тривають, то мама з татом багато часу приділяють саме дітям. Гастролей і публічних заходів немає, тому лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя і його дружина Олена майже весь час вдома. У мережі вони показують спільні щасливі миті, які назавжди закарбуються в пам'яті.

Тарас разом із синами відправився у парк. Оскільки на вулиці було досить спекотно, то він дозволив хлопцям скупатися у фонтані. Марк та Ромчик були мокрі, проте дуже радісні. На їхніх обличчях сяяли усмішки, хлопці раділи проведенню часу, адже такі розваги бувають рідко.

"Так хочеться стати дитиною. Ні, ми ж дорослі, нам так не можна", – з усмішкою написала під відео Alyosha.
Такий ролик неабияк припав до душі фанатамм виконавиці. Вони активно коментують його та за годину переглянули понад 9 тисяч разів.