Зіркові діти часто стають об'єктами обговорення серед користувачів мережі. Прихильників знаменитостей цікавить не лише їх творчість, а й сімейне життя. Зокрема, увага прикута до подружжя співачки Alyosha (справжнє ім'я – Олена Тополя) та лідера гурту "Антитіла" Тараса Тополі. Оскільки пара готується до появи на світ третьої дитини, то фанати пильно стежать за їх сторінками у соціальних мережах. Так, на особистому інстаграм-профілі виконавиця опублікувала миле фото, де зображений синочок Марк.

Читайте також Вагітна Alyosha показала, як сини готуються до народження дівчинки: кумедне фото

Хлопчик полюбляє спати довго та насолоджуватися різноманітними приємними снами. Поки Марк солодко спав, зіркова матуся вирішила зазнімкувати чарівну мить, щоб у майбутньому, коли він виросте, згадати її.

Син Олени і Тараса позує на своєму ліжечку, лежачи на животі. Його голова обернена до камери, а ніжки – звисають із ліжка. Марк зручно вмостився і поки його братик вже прокинувся та снідає в компанії батьків, він продовжує насолоджуватися сновидіннями.

Доброго раночку сонька! Сама така була, дуже любила поспати. Невже є солодший сон за той, коли всі вже прокинулись, снідають, а ти спиш?
– написала у публікації Alyosha.

Підписники Alyosha активно коментують допис. Деякі матусі зазначають, що їхні дітки також люблять поспати. Дитинство – це безтурботний час, коли є можливість отримати задоволення від кожної хвилини, нікуди не поспішати, не турбуватися ні про що.

  • Як мило, наш синочок теж любить так спати.
  • Хай дитина до осені відсипається!
  • Вони такі солоденькі зранку.
  • Мій синок так само спить.