Камбоджійська письменниця Лун Ун у своїй повісті розповідала про кривавий режим червоних кхмерів. Джолі познайомилася з нею в 2002 році під час гуманітарної місії в Камбоджу, після чого вирішила зняти картину, засновану на спогадах правозахисниці.

Читайте також: Анджеліна Джолі розповіла про розлучення з Бредом Піттом та пережиту хворобу

Також Джолі якось розповіла в інтерв'ю для видання The Guardian, що на створення фільму її надихнув син Меддокс, який народився в Камбоджі і усиновлений актрисою в 2002-му.

Я була глибоко зворушена цією книгою. У ній описано те, як діти переживають війну і її наслідки. Все це допомогло мені стати ближче до народу Камбоджі, батьківщини мого сина Меддокса,
– поділилася Джолі.

У фільмі "Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі" події відбуваються навколо головної героїні Лун Ун, якій було п'ять років, коли кхмери почали криваві розправи. Дівчинка потрапила в табір для підготовки майбутніх солдат, де повинна була стати дитиною-воїном, яка здатна боротись з противником. А братів і сестер Ун вивезли в трудові табори, де дітей примушували важко працювати з ранку до ночі.

Прем'єра фільму очікується 18 лютого там же, де йшла робота над нею, у місті Сієм Ріп. Світовий прокат стартує дещо пізніше, а сама картина транслюватиметься на каналі Netflix.

Нагадаємо, що в одному з недавніх інтерв’ю Анджеліни Джолі для видання Vanity Fair, актриса розповідала, як вона працювала над знятим фільмом і влаштувала незвичайний кастинг для дітей. Після публікації інтерв'ю, Джолі звинуватили в жорстокому поводженні з дітьми під час зйомок фільму, на що вона згодом дала відповідь.