Чергова екранізація на книгу відомих німецьких письменників братів Грімм "Гретель і Гензель" побачить світ, як і повідомлялося, вже сьогодні, 20 лютого. Зйомками картини займався відомий американський актор і режисер Оз Перкінс, а також компанія Orion Pictures.

Цікаво! Творці серіалу "Вбиваючи Єву" опублікували тизер третього сезону і назвали дату виходу

Як відомо, фільм "Гретель і Гензель" знімали за мотивами книги німецьких письменників братів Грімм, яка вперше вийшла друком у 1812 році. Головними героями у казці є двоє дітей – брат і сестра, яких хоче з'їсти відьма-людожерка. Лиходійка гарно замаскувалася, адже живе вона у глухому лісі в будиночку із солодощів. Однак винахідливим дітям вдасться врятувати свої життя.

Сюжет: події стрічки 2020 року також обертатимуться навколо старшої сестри Гретель та її молодшого брата Гензеля. Вони вирушать у подорож моторошним лісом в пошуках їжі. Таким чином діти потраплять до будиночку таємничої бабусі, яку зіграє 65-річна Еліс Кріге. Прогулянка сестри і брата перетвориться у справжній жах, бо їм доведеться вступити в сутичку зі злою відьмою.

Актори і ролі фільму "Гретель і Гензель"

  • Софія Ліліс – Гретель
  • Сем Лікі – Гензель
  • Шарль Бабалола – мисливець
  • Еліс Кріге – відьма Голда
  • Джессіка Де Гау – молода Голда, відьма

Гретель і Гензель: трейлер українською дивитися онлайн

Гретель і Гензель: трейлер дивитися онлайн

Гретель і Гензель: трейлер дивитися онлайн