Несподівана новина про одруження британського актора Ідріса Ельби та канадської моделі Сабріни Даур приголомшила фанатів наприкінці квітня 2019 року. Зірки не оголошували дату одруження завчасно, тому знімки у весільних вбраннях просто підірвали мережу.

Читайте також: Найсексуальніший чоловік планети Ідріс Ельба одружився з 29-річною моделлю: перші фото з весілля

Однак ще в день їхнього одруження на британському виданні Vogue повідомили, що офіційні світлини з весілля будуть на обкладинці літнього випуску журналу. Так, лицеву сторінку липневого номера Vogue прикрасили красиві та щасливі Ідріс Ельба і Сарбіна Даур.

Зіркова пара відсвяткувала весілля в одному з найкращих готелів у Марракеші – Ksar Char Bagh. Серед гостей та у локації панувала затишна атмосфера. 29-річна Сабріна Даур йшла під вінець у білосніжній елегантній сукні від Vera Wang. На вечірку модель одягнула плаття іншого фасону, проте від того самого бренду.


Ідріс Ельба та Сабріна Даур / Instagram / @britishvogue


Ідріс Ельба та Сабріна Даур / Instagram / @britishvogue

Що відомо про стосунки Ідріса Ельби та Сабріни Даур?Зіркова пара познайомилася у 2017 році. На той час Ідріс Ельба був вже вдруге розлученим чоловіком. Його перший шлюб з Ханною Норгард тривав з 1999 по 2003 рік і вони разом виховують 17-річну доньку Ісан. Вдруге актор одружився у 2016 році з Соні Ніколь Хамлін, однак вже через 4 місяці пара розлучилася. Актор також виховує 5-річного сина від колишньої дівчини Наяни Гарт, який народився не в шлюбі. Про їхні заручини стало відомо у лютому 2018 року.