Про це в інстаграмі оголосили творці кінострічки. За їхніми словами, фільм розглянули експерти Монреальського міжнародного кінофестивалю. Стрічка "Спадок брехні" здобула нагороду в номінації "Найкращий бойовик / трилер".

Рекомендуємо Із Голлівуду в Україну: Скотт Едкінс розповів про зйомки "Спадку брехні" та враження від Києва

Наразі це 20-а відзнака, яку здобув україно-британський фільм. До цього "Спадок брехні" вже ставав лауреатом кінофестивалів США, Великої Британії, Німеччини та Канади.

Що відомо про фільм "Спадок брехні"

Екранізував видовищний екшн талановитий режисер Адріан Бол. Фільм "Спадок брехні" розповідає про колишнього агента МІ-6, який зі своєю донькою переїжджає з міста в місто, втікаючи від минулого. Та і ці буремні будні Мартіна Бакстера перериває телефонний дзвінок з України: журналістка Саша Степаненко отримала засекречені дані, які вказують на причетність міжнародних спецслужб до жорстоких злочинів. Розшифрувати документи може тільки агент, тому Мартін береться за справу.

Ускладнює завдання головного героя те, що на нього одразу ж влаштували полювання всі професійні найманці. Інформація не повинна потрапити в пресу, тому боротьба за правду буде напружена.

Фільм вийшов в український прокат 6 серпня та підкорив глядачів кадрами бійок і спецефектами. Викликало цікавість й те, що 90% сцен "Спадку брехні" знімали в Києві, а головну роль у стрічці виконав голлівудський актор Скотт Едкінс.

Дивіться трейлер до фільму "Спадок брехні": відео