Нові фото з’явились на Instagram-сторінці Даші Астаф'євої. На них артистка позує у блакитній воді, ледь виступаючи лицем з неї. Спокусливий коричний купальник виділив її інтимні зони на грудях та підкреслив талію співачки.

Читайте також: Даша Астаф'єва позувала перед камерами в сексуальному образі: 18+

Поверх обличчя і тіла вона вкрилась тонкою тканиною, що додало ще більшої чарівності образу. Нюдовий макіяж і природня зачіска доповнили еротичний "look". Автором знімків став фешн-фотограф Ілля Ратман, який зараз проживає в Мілані.


Даша Астаф'єва


Даша Астаф'єва

У схожій фотоісторії Даша взяла участь кілька місяців тому, коли прикрила своє обличчя та оголені груди тонкою прозорою тканиною. Тоді фотографом був той же самий митець.

Нагадаємо, Даша Астаф'єва відверто розповіла про те, скільки вона заробила у журналі "Playboy". За її словами, першу обкладинку популярного глянцю вона прикрасила в Україні, за яку їй заплатили 200 доларів. Після чого співачка поділилася спогадами про другу її обкладинку в журналі "Playboy", яку вона вже знімала в Америці. Тоді Даша Астаф'єва стала чи не першою українкою, що була моделлю у рейтинговому глянці і заробила 55 тисяч доларів за обкладинку.