Олексій опублікував цікавий допис на особистій сторінці в інстаграмі. Напередодні довгоочікуваного фіналу чоловік вирішив поділитися своїми думками. Він вважає, що думки багатьох людей про те, що пристрасть може бути тільки на початку стосунків – це стереотип. Тому чоловік вирішив дати декілька порад, які допоможуть зберегти неймовірні почуття для подальшої історії кохання.

Читайте також Холостячка 8 випуск: знайомство Ксенії з рідними чоловіків і напружена церемонія троянд

Тригубенко зазначив, що часто причина зникнення пристрасті у парі полягає в тому, що закохані мало часу проводять разом, з'явилося багато роботи, народилися діти, побутові справи тощо. А також вважають, що все налагодиться наступного тижня або, коли життя стане краще, стабільніше. Проте чоловік переконаний, якщо проводити з коханою людиною мало часу, то неминучою є втрата інтимності та взаємного притягання.

Аксіома: немає притягання – немає спілкування – кінець стосункам! З'являються негативні емоції, які тягнуть за собою ще більше проблем і віддалення в парі,
– наголосив Олексій.

Учасник "Холостячки" вирішив назвати топ-5 пунктів, які, на його думку, допомагають зберігати пристрасть та кохання у стосунках. І неважливо, скільки часу ви вже будуєте історію кохання.

Як зберегти у стосунках пристрасть і близькість: поради від Олексія Тригубенка

 1. Розмовляйте зі своїм партнером.
  Позитивних речей має бути вдвічі більше, аніж негативних. І потрібно не просто говорити, а будувати спільні плани на майбутнє, прислухатися до думки другої половинки.
 2. Пробуйте щось нове, виходьте з зони комфорту.
  Таким чином стосунки будуть розвиватися. Плануйте різноманітні приємні сюрпризи (прогулянки, поїздки, походи в кіно/театр, затишну кав'ярню, романтичну вечерю вдома). Партнер повинен відчувати, що ви про нього піклуєтеся та любите його.
 3. Показуйте кохання партнеру.
  Якщо не знаєте, як це зробити, запитайте у коханої людини. Це допоможе вам уникнути конфлікту і дізнатися, на що очікує ваш партнер.
 4. Подумайте, що можете дати своїй коханій людині.
  Коли ви віддаєте свої емоції, сили, гроші, то починаєте розуміти, як багато для вас означає ця людина. Якщо нічого не вкладаєте – нічого не отримуєте. А це означає, що не відчуватимете себе значущим і коханим. Подумайте, що допоможе вашому партнерові зрозуміти, що він для вас у пріоритеті. Це можуть бути якісь ваші спільні моменти, про цінність яких знаєте лише ви.
 5. Не забувайте робити вчинки, які робили на початку стосунків.