Хоч у мережі чимало прихильників "Народження зірки" мріяли і поза екраном побачити разом Леді Гагу та Бредлі Купера, актор підтверджує, що щасливий у стосунках з Іриною Шейк. Пара вкотре приголомшила всіх спільним виходом.

Читайте також: Оскар-2019: хронологія оголошення переможців

На церемонії Оскар-2019, що відбувається 24 лютого у Лос-Анджелесі, Бредлі Купер постав в елегантному чорному костюмі з метеликом. Під час фотосесії актор не відпускав руку своєї коханої та захоплено дивився на неї.

Модель Ірина Шейк теж щасливо позувала поряд з Бредлі Купером. Перед камерами вона засвітилась у розкішній чорній сукні з оголеною спиною та золотим декором. Вбрання зірка обрала з колекції Burberry, з яким активно співпрацює. Ефектні прикраси завершили образ Ірини Шейк.

Варто зазначити, що Бредлі Купер має чималу популярність на премії Оскар-2019. Його дебютна режисерська робота "Народження зірки" потрапила до лідерів за кількістю номінацій на нагороду. Зокрема, Бредлі Купер, який виконав одну з головних ролей у фільмі, претендує на статуетку в номінації "Найкращий актор".