Традиційно церемонія нагородження Оскар-2019 відбувається в останній тиждень лютого. Цього року на грандіозній церемонії Оскар-2019 вперше за останні 30 років не буде ведучого. Наприкінці 2018 року комік Кевін Харт зі скандалом відмовився від посади ведучого через гомофобні публікації у Twitter. За словами актора, колись він публікував "твіти", які могли би образити ЛГБТ-спільноту. Відтак він вирішив відмовитись від ролі ведучого на довгоочікуваному дійстві. Через це золоті статуетки вручатимуть голлівудські актори, які не заявлені в номінаціях.

Читайте також: Оскар-2019: список номінантів престижної премії

Оголошення номінантів премії Оскар-2019 відбулось ще 22 січня 2019 року, а фінальне голосування за переможців кінонагороди відбувалось з 12 по 19 лютого. Її проведуть, за встановленими традиціями, у Dolby Theatre у Лос-Анджелесі. А перед цим на червону доріжку приїдуть найкращі зірки кіноіндустрії, які хизуватимуться своїми розкішними сукнями та смокінгами.

Що цікавого підготувала цьогорічна церемонія премії Оскар та якими найяскравішими моментами вона запам'ятається – слідкуйте за нашою текстовою трансляцією!