Телеведуча опублікувала допис у своєму інстаграмі, в якому зізналася, яке слово її найбільше дошкуляє після перемоги над раком.

Читайте також Дзідзьо перехворів на коронавірус: як артист переніс хворобу

Алла Мазур наголосила, що найбільше за все не любить слово ремісія. За її словами, краще вживати – одужання.

Ремісія означає для мене – ні, ще не все, далеко не все. Це тільки перерва, а потім хвороба повернеться! Але ж звідки знати моїм знайомим, хто щиро хоче підтримати і про цю ремісію запитує – як наждачкою по склу звучить для мене це слово?,
– зазначила телеведуча.

Знаменитість підкреслила, що непросто бути поруч з людиною, яка бореться з хворобою. Хочеться втішити, надихнути, вселити віру та допомогти. Але в такі моменти кожен з нас боїться зачепити рану і розворушити її ще більше.

"А що вже казати, якщо у твого друга діагноз "онко", а він не хоче говорити на цю тему взагалі? Це справді ціла наука – бути у важку хвилину поруч. Я відчула це, коли зіткнулася з хворобою близько. Ну а картинки, які сьогодні покажу вам – просто ошелешили і перевернули свідомість. Спеціально перефотографувала і раджу уважно прочитати. Бо навіть не уявляла, наскільки по-іншому можуть сприйматися наші звичні "тримайся!" або "ти сильний, ти переможеш", – заявила телеведуча.

Завдяки проєкту "Бути поруч" Алла Мазур також задумалася над тим, як обережно варто підбирати слова з бажанням підтримати.

Говорити ці слова – потрібно обов'язково. Бо вони справді гріють. І дають сили. І вселяють віру. Нехай оберігає Небо усіх нас. І у важку хвилину – давайте бути поруч,
– заявила телеведуча.


Як варто розмовляти з онкохворами / Фото з Instagram


Як варто розмовляти з онкохворами / Фото з Instagram


Як варто розмовляти з онкохворами / Фото з Instagram