За сюжетом "Гри престолів" деякі з головних героїв, незважаючи на жіночу стать, повинні були виглядати мужньо та безстрашно. Саме такого персонажа, Ар'ю Старк, зіграла 22-річна Мейсі Вільямс. У новому інтерв'ю для Vogue зірка фентезійного серіалу розповіла, як це вплинуло на її ставлення до свого тіла.

Читайте також: Найбільший спойлер в історії: фанати "Гри престолів" обурились під час церемонії вручення Еммі

Оскільки серіал вийшов на екрани у 2011 році, а завершився у 2019 році, у глядачів була можливість спостерігати за процесом дорослішання популярної акторки. За словами Мейсі Вільямс, під час зйомок другого сезону її тіло почало набувати жіночних форм, талія стала виразною, а груди продовжували збільшуватися. Проте її завжди маскували під хлопця, оскільки це було передбачено сюжетом.

У мене було дуже коротке волосся, гримери постійно покривали мене брудом і візуально робили мій ніс ширшим, я виглядала мужньо. Вони також стягували мої груди, щоб приховати, що вони виросли. Це було жахливо – протягом шести місяців носити корсети. Мені було соромно,
– заявила Мейсі.


Персонаж Мейсі Вільямс Ар'я Старк / Instagram / @maisie._.maniac

Однак тепер 22-річна акторка радіє, що має можливість сама обирати, що їй одягнути, підкреслювати талію і демонструвати декольте. Зірка "Гри престолів" зізналася, що тепер вона навчилася приймати своє тіло таким, як воно є. До прикладу, на червоній доріжці Еммі Мейсі Вільям з'явилася у чорній сукні з V-подібним вирізом, а також звуженою талією.