Іноді господині бідкаються, що робити з дверцятами пральної машини: зачиняти чи залишати відчиненими. Від цього залежить, наскільки довго побутова техніка вам прослужить. 24 Канал розповість, чи треба закривати дверцята в правильній машинці.

Спробуйте Морозилка вся покрилась льодом: як це швидко виправити

Чи варто закривати дверцята в пралці

Будь-який фахівець, який ремонтує пральні машинки, скаже, що двері обов'язково треба залишати відкритими, коли закінчили прання. Коли вони певний час закриті, періодично з'являються неприємні наслідки.

Пам'ятаймо, що у пральній машинці постійно є волога. Повністю витерти всю мокроту звідти ви не зможете. Переважно вода залишається в самому барабані та в гумових прокладках навколо люка. Повне випаровування – нереальне, тож там починають розвиватись бактерії та цвіль.


Витираємо воду з гуми / Фото "Техногарант"

  • Залишки води можуть увібрати речі в барабані, які там прались. Щодо води в гумових насадках, вона перебуватиме там, поки не висохне або коли ви її самостійно не витрете.

До того ж стає відчутним неприємний запах. Коли машинка чиста, ви можете залишати там одяг навіть на 8 годин. Але от, коли там живуть мікроби, одяг також почне смердіти вже за 2 години.

Тож відкриті дверцята пральної машинки – просто необхідність для циркуляції повітря та чистоти всередині.

Також зверніть увагу на такі речі:

  • витягайте одяг з пралки одразу після прання. Краще не тримати його в барабані годинами;
  • не витягайте речі, коли техніка все ще підключена до електромережі;
  • намагатись відкрити машинку під час виконання режиму;
  • сушити речі на дверях техніки.