Серед традиційних чоловічих імен є такі: Аскольд, Орест, Давид, Роман, Тарас та Яків. Про їхнє походження та значення сьогодні розкаже LifeStyle 24.
Теж корисно 5 забутих українських імен, які не залишать вас байдужими
Добірка традиційних імен для хлопчиків
Аскольд
Слов'янське ім'я Аскольд раніше належало відомому київському князю. Воно трактується як "той, хто володіє список" та у наш час не надто поширене.
З самого дитинства Аскольд має неймовірну жагу до життя. Він постійно пробує та дізнається щось нове, аби проводити час активно.
Орест
Ім'я Орест прийшло в Україну зі Стародавньої Греції та має значення "той, хто підкорює вершини" і "той, хто стоїть на горі". Найчастіше його можна почути на західних територіях держави, однак воно зустрічається й в інших областях.
Оресту легко знаходити спільну мову з людьми. Однак така риса характеру інколи шкодить, адже хлопцю важко прощатися зі своїм оточенням.
Давид
Ім'я Давид популярне у різних країнах світу. Воно має давньоєврейське коріння та перекладається як "улюбленець", "улюблений", "коханий".
Давид – це людина, яка все тримає у собі. Йому складно ділитися переживаннями та проблемами навіть з рідними та друзями.
Традиційні чоловічі імена / Фото Canva
До речі Ви почуєте їх вперше: 5 унікальних імен для хлопчиків
Роман
Ім'я Роман утворилося у Візантії. На території Київської Русі з'явилося разом з християнством. Воно тлумачиться як "римський" та "римлянин".
Роману важливо залишити після себе слід та згадку. Тому він намагається досягати найкращих результатів, аби запам'ятатися людям.
Тарас
Давньогрецьке ім'я Тарас здобуло свою популярність й в Україні. Вважається, що воно перекладається як "бунтівний", "бунтівник".
Тарас не любить перекладати свої проблеми на інших людей. Він має закритий характер, який не завжди подобається оточенню.
Яків
Давньоєврейське ім'я Яків зустрічається у Біблії. З івриту воно перекладається як "другий за народження" або "послідовник", "тримається за п'яту".
Яків – справжній чоловік, який має сильний та рішучий характер. Йому важливу досягнути у житті незалежності та самостійності.